Simple S.A.

Jest warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BIWorkFlow oraz systemów dziekanatowych medycznych (HIS).

Ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania oraz wiedza w tym zakresie, zapewnia Simple S.A. czołowe miejsca w rankingach największych dostawców IT.

3 500 – to liczba firm i instytucji, które zaufały SIMPLE. Wśród nich znajduje się wiele znanych i cenionych marek.

Ponad 25 000 użytkowników, do realizacji swoich codziennych celów biznesowych wykorzystuje oprogramowanie SIMPLE. Ta liczba z miesiąca na miesiąc stale rośnie.

Wzrastająca liczba projektów oraz ich złożoność, umacniają naszą pozycję na rynku IT. Co roku uzyskujemy coraz wyższe wyniki finansowe.

Na sukces SIMPLE pracuje zespół ponad 200 wykwalifikowanych ekspertów, posiadających wiedzę na temat nowoczesnych technologii oraz specyfiki branż, dla których tworzymy aplikacje biznesowe.

Kontakt

2019-11-20T14:14:46+00:00
Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda